Mail Adresi  info@ekincilerhaliyikama.com

VAKUM

Vakum

Halılar yüksek devirli vakum cihazlarda toz ve kirden arındırılır. Ortalama 3 dakikada 6 m² bir halıya ıslatma-deterjanlama, fırçalama ovalama ve yıkama, rulo fırça ile tarama, silindir ile sıkma, vakumlayarak durulama ve rulo halinde sarma işlemi yapmaktadır.

Halı yıkama makinesi, günde 250 metrekare üzerinde halı yıkayabilen firmalar için extra kapasite sunmakta ve elemandan, sudan, elektrikten, zamandan tasarruf etme imkanı sağlamaktadır.

Yıkama işleminde elemandan kaynaklanabilecek kişisel hataları en aza indirir. İş sıkışıklığında günlük 8 saat çalışma ile 1000 metrekare üzerinde halı yıkama imkanı sunan X serisi halı yıkama makineleri, tasarruflu elektrik tüketimi ile daha az elektrik ile daha fazla halı yıkar. Konveyör bant tipi yıkama yapan makine işin seriliği açısından da oldukça kullanışlıdır. Makinenin ön kısmından verilen kirli halılar arka kısımdan deterjanlanmış, fırçalanmış, gelberi çekilmiş, durulanmış ve rulo halde sarılmış olarak alındığı için kesintisiz hizmet sağlar. Normal kirlilikteki halıları yıkama hızı 1m/dk'dır.