Mail Adresi  info@ekincilerhaliyikama.com

TESLİM ALMA

Teslim Alma

Ev ve iş yerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınan halılarınız bilgisayara kayıt edildikten sonra yıkama süreci başlar ve her adım bilgisayara kayıt edilir.
 

Halılarınızın yıkanma taleplerini Ekinciler müşteri çağrı merkezimize haftanın yedi günü verebilirsiniz. Ekinciler olarak bizler haftanın yedi günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mümkün olan en kısa sürede halılarınızı almak için Mersin' in her bölgesine servislerimiz mevcuttur.
 

Halılarınızın alınması talebi koordinasyon merkezimize ulaştığında, güzergahlar ve aciliyet durumları da göz önünde bulundurulmak kaydı ile belirli bir sıralama yapılır. Bu sıralama servis personeline bildirirler. Servis personeli kendilerine verilen program dahilinde verilen adreslere giderler. Sipariş ve teslim alma işlemlerinde her hangi bir aksama olmaması için sizlerden isteğimiz adreslerinizi mümkün olduğunca açık bir şekilde vermenizdir. Hepimizin malumu üzere Mersin, etap ve adalardan oluşmuş bir imar planına sahiptir. Özellikle adres verirken etap ve ada bilgisi vermenizi rica ediyoruz. Yine de servis elemanlarımızın en hızlı intikaline yardımcı olacak adres: cadde, sokak ve kapı numarası şeklinde verilen adrestir. Zira servis araçlarımızda bulunan GPS ve Navigasyon sistemleri bu düzene göre programlanmışlardır. Sipariş verme esnasında size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası vermeniz de bizim için büyük kolaylıktır. Her hangi bir aksaklık durumunda gecikmeyi bildirmek yada teslimat için gelirken sizleri bilgilendirmek hem sizin, hem de bizim için faydalıdır.
 

Ekinciler sizin bildirdiğiniz zaman dilimi içerisinde halılarınızı almak için çaba sarf eder. Bu anlamda verilen zaman dilimi içerisinde mutlaka evde olmanız gerekmektedir. Şayet servis aracımız gelmeden önce evden ayrılmak durumunda kalırsanız mutlaka çağrı merkezimizi arayarak bunun bildirmelisiniz. Böylece gerekli ertelemeyi yapar ve sonraki zaman dilimini belirleyebilirsiniz. Birbirimize yardımcı olacak bu ayrıntılara uyarak en hızlı ve kaliteli hizmeti alabilirsiniz.
Halılarınızı teslim alan servis elemanlarımız bu alımı makbuz karşılığında yapmaktadırlar. Makbuzlarda halılarınızın metrekareleri, sayıları, hizmet tutarı ve teslimat süreleri gibi bilgiler yer almaktadır. Bu makbuzu halılarınızı yıkanmış ve ambalajlanmış şekilde geri alana dek saklamanız gerekmektedir. Yıkanma esnasında halılarınız hakkına öğrenmek istediğiniz bir şey olursa, yine bu makbuzun sağ üst köşesindeki fatura numarası ile sorgulatmanız istenecektir.
 

Hizmet verdiğimiz tüm diğer bölgelerde de olduğu gibi, Ekinciler hizmet bölgemizde de kesintisiz hizmet verebilmek için sürekli bir gayret içerisindeyiz. Gerek adres verme ve gerekse zamanında evde bulunma gibi detaylarda sizlerinde yardımı ile daha verimli olacağımız aşikardır.