Hakkımızda

Hakkımızda

Hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak MERSİN HALI YIKAMA 1998 yılından günümüze, çağdaş ekipmanlarıyla özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip profosyenel kadrolarıyla, akıllı binalar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, endüstriyel tesisler, bankalar ve finansal kurumlar, hastaneler, toplu konutlar, sosyal ve spor tesislerine hizmet vermektedir.
En küçük ev biriminden en büyük kompleks Tesislere kadar aynı titizlik ve ayrım gözetmeden hizmetin gerçekleşmesi esastır. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Halılarınızın temizlik ve bakımı konusunda bize ayırdığınız zaman ve göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Halılarınızın temizliği için göstermiş olduğunuz özeni ve bu özenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.
Sağlıklı bir yaşamın temel şartı bilimsel temizliktir.
Yaşadığınız her yerin temiz , bakımlı,dezenfekte edilmiş ve olabildiğince hijyenik olması çağımızın gereğidir. tecrübe ve deneyimimiz, kalifiye elemanlarla günümüzün teknolojisine uygun ve kesin sonuç veren alet,makina ve deterjanlarımızla profesyonelce hizmet veriyoruz.
Tecrübemizin müşterilerimizle paylaşımı , güler yüzlü,dürüst ve iyi niyete dayanan hizmet büyümenin anahtarıdır. MERSİN HALI YIKAMA sizleri,yaşamı daha da güzelleştirmeye davet ediyor.

Share This: